Ak hľadáte vhodnú pôžičku alebo úver na čokoľvek potrebujete, nápomocná by Vám mohla byť ponuka firmy Essox. Táto nebanková spoločnosť disponuje nielen obyčajnými pôžičkami, ale taktiež výhodnými úvermi a lízingami. Essox sa špecializuje hlavne na autá a splátkový predaj tovaru v maloobchodoch. Služby od Essoxu využíva tak čoraz širšie spektrum klientov.

Splátkový predaj sa javí ako jedna z najvýhodnejších ponúk, ktorú spoločnosť svojím zákazníkom ponúka. Túto pôžičku môžete využiť takmer v každom partnerskom obchode. Požiadanie o pôžičku je veľmi ľahké. Stačí ak u predajcu požiadate o úver a zaplatíte celkovo 10% z ceny tovaru. Po schválení vašej žiadosti si zvyšnú cenu rozdelíte do splátkového kalendára. K vybaveniu pôžičky Vám postačia dva doklady totožnosti, a to potvrdenie o výške príjmu a výpis z účtu za posledné dva mesiace. Výhodou je, že nepotrebujete žiadneho ručiteľa, dĺžka splatnosti môže byť až 45 mesiacov a RPMN je výhodné, nakoľko sa väčšinou jedná o účelové pôžičky na kúpu konkrétneho tovaru. Výška peňazí, ktoré Essox poskytuje sa pohybuje okolo sumy 100 až 15000 eur.

Prosím nepíšte do komentárov žiadosti o pôžičku - táto stránka je len informačná a teda neposkytujeme žiadne úvery. Skúste si pridať dopyt na pôžičku tu

Komentáre sú uzavreté.