Pôžičky v hotovosti, inak povedané aj hotovostné pôžičky sú vyplácané v hotovosti. Slúžia na požičanie si menšej čiastky peňazí, kedy nepotrebujete ani ručiteľa. Hotovostné pôžičky sú vybavované veľmi rýchlo. Môžete o ne požiadať dokonca aj na Slovenskej pošte. Teda hneď po prvej návšteve pobočky si môžete so sebou odniesť potrebné peniaze.

Pôžičkami v hotovosti disponujú bankové i nebankové inštitúcie. U nebankových spoločností, si môžete odniesť peniaze expresne rýchlo, jedná sa teda o pôžičky ihneď. Pri žiadosti o pôžičku v celkovej výške 300 až 500 eur Vám k jej vybaveniu postačí občiansky preukaz, druhý doklad totožnosti (pas, vodičský preukaz, rodný list) a potvrdenie o výške mesačného príjmu, či zopár výplatných pások. Pôžičky v hotovosti sú obľúbene i vďaka tomu, že k ich vybaveniu nie je potrebný ručiteľ. Ďalej sú vybavené veľmi rýchlo, poskytnuté v hotovosti, netreba udávať dôvod čerpania peňazí a odniesť si z ktorejkoľvek pobočky Slovenskej pošty môžete až niekoľko tisíc eur. Malou nevýhodou je zvýšená úroková sadzba, ktorá môže žiadateľa často odradiť.

Prosím nepíšte do komentárov žiadosti o pôžičku - táto stránka je len informačná a teda neposkytujeme žiadne úvery. Skúste si pridať dopyt na pôžičku tu

Komentáre sú uzavreté.