Krátkodobé pôžičky majú poväčšine veľmi krátku splatnosť od jedného mesiaca až do jedného roka. Tieto pôžičky sú ponúkané takmer všetkými finančnými inštitúciami. Krátkodobá pôžička môže byť poskytovaná fyzickým ale i právnickým osobám, bez väčších rozdielov.

Doba vybavenia tejto pôžičky je veľmi krátka, niekedy trvá iba zopár dní a požičať si môžete niekoľko tisíc eur. Krátkodobá pôžička býva tiež často poskytovaná s ručením na osobný automobil. Pri vybavovaní tohto typu pôžičky je treba mať občiansky preukaz, veľký a malý technický preukaz od automobilu. Nakoľko sa takmer nikdy nenahliada do registra dlžníkov a nevyžaduje potvrdenie o príjme, takáto krátkodobá pôžička patrí k jednej z najvyužívanejších. Výhodou je veľmi rýchle vybavenie, ktoré je úplne zadarmo. Ďalej krátka doba splatnosti, výška sumy požičaných peňazí, ktoré si môžete nechať poslať na účet alebo vyplatiť priamo v hotovosti. Nevýhodou je zvýšený úrok, ktorý sa môže prejaviť na zvýšenej mesačnej splátke.

Prosím nepíšte do komentárov žiadosti o pôžičku - táto stránka je len informačná a teda neposkytujeme žiadne úvery. Skúste si pridať dopyt na pôžičku tu

Komentáre sú uzavreté.