Pôžičky, ktoré majú dobu splatnosti napríklad 8 až 15 rokov sú dlhodobé pôžičky. Ponúkajú ich banky a taktiež i nebankové subjekty. Tento druh pôžičky je poskytovaný ako právnickým, tak i fyzickým osobám.

Vybavenie dlhodobej pôžičky je rýchle a každá jedna žiadosť je posúdená individuálne podľa náročnosti žiadateľa. Týmto spôsobom si môžete požičať i niekoľko desaťtisíc eur. Nebankové finančné spoločnosti ponúkajú dlhodobé pôžičky pod názvom Pôžičky bez nahliadnutia do registra dlžníkov a bez ručenia nehnuteľnosťou. K vybaveniu dlhodobej pôžičky fyzickej osoby je treba si zobrať platný občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (pas, rodný list, vodičský preukaz), potvrdenie o príjme, pracovnú zmluvu a v niektorých prípadoch je nutné mať výpis z účtu za posledné 3 mesiace. Hlavnou výhodou dlhodobej pôžičky je možnosť rozloženia splácania na dlhšiu dobu a vyplatenie peňazí na bankový účet. Taktiež nemusíte udávať dôvod čerpania peňazí. Nevýhodou zase naopak zvýšená úroková miera.

Prosím nepíšte do komentárov žiadosti o pôžičku - táto stránka je len informačná a teda neposkytujeme žiadne úvery. Skúste si pridať dopyt na pôžičku tu

Komentáre sú uzavreté.